Blogi

Blogi

Varukoopiad JetBackup'i abil

Tänapäeval, kui enamus meie andmetest on digitaalsed, on hädavajalikud usaldusväärsed, automaatsed ja turvalised varukoopiad. Selleks on vaja aga kindlat lahendust, et varundada oma andmed, juhuks kui midagi valesti läheb – ja alati on midagi, mis valesti läheb, eks? Kas see on paha kood, ebaõnnestunud värskendused, kurjad häkkerid või rikutud andmed – algse seisu taastamiseks vaja varukoopiaid.

Blogi

Kaheastmeline autentimine

Üha kasvava digitaalse kuritegevusega maailmas võib tavalisest kasutajatunnusest ja paroolist väheseks jääda. Kui majutad meie juures ärikriitilisi lahendusi, soovitame kasutusele võtta kaheastmelise autentimise. Lisaks paroolile küsitakse siis iseteenindusse sisenemisel koodi, mille genereerib Google Authenticator äpp sinu telefonis.

Blogi

Integreeritud SSH terminal ja graafiline Git kasutajaliides

Kõikides meie veebimajutuse pakettides, mis toetavad SSH ühenduse loomist on nüüdsest võimalik kasutada sisse ehitatud SSH konsooli. Samuti lisasime graafilise Git kasutajaliidese Gitweb.

Blogi

Alates sellest nädalast, saab Wavecom'i teenuste eest maksta ka Bitcoinides!

Bitcoin on muutunud järjest populaarsemaks ning on täna kõige levinum krüptoraha. Alates sellest nädalast, saab ka Wavecom'i teenuste eest maksta Bitcoinides.

Blogi

Kolime sinu kodulehe ja postkastid tasuta meie serverisse

Kodulehe ja e-posti kolimine ei ole raketiteadus - meie spetsialistid teevad kogu töö sinu eest ära!

Blogi

Node.js tugi lisatud Performance, Business ja Premium veebimajutuse pakettidele

JavaScript muutub järjest populaarsemaks. Seega on loogiline, et paljud meie klientidest soovisid meie serverites node.js käituskeskkonda kasutada. Meil on hea meel teatada, et oleme klientide soove kuulda võtnud ja tänasest on node.js tugi meie veebimajutustel olemas. Kasutada saab node.js teeke Performance, Business ja Premium pakettides.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email