Imunify360 sisse/välja lülitamine

 

Imunify360 analüüsib võrguliiklust, leiab turvariskid ja uuendab dünaamiliselt kasutusel olevaid filtreid, et vältida uusi potentsiaalseid rünnakuid. Süsteem kasutab masinõppimise tehnoloogiat ja ulatuslikke signatuuripõhiseid algoritme, et tuvastada ebaharilikke käitumismustreid reaalajas.
Lisaks on pidevas uuenemises ründevektorite info, mis tuleb paljudest üle maailma paiknevatest serveritest. Laekuvat informatsiooni analüüsitakse pidevalt ning selle põhjal täiendatakse filtreid.


Turvasüsteem:

  • kaitseb servereid brute force ja DDoS rünnakute eest;
  • piirab globaalsetele andmetele tuginedes ründajate ligipääsu, enne kui nad jõuavad meie serverit rünnata;
  • suudab rünnaku korral suurema osa ründajatest siiski peatada;
  • kaitseb kodulehti pahavara ja näotustamise eest;
  • kaitseb CAPTCHA süsteemiga false-positiivide eest;

Kui tuvastatakse oht kodulehele, näidatakse kodulehel rohelist hammasratta kujulist ikooni ja tuvastatakse, kas kodulehte on vaatamas reaalne inimene või masin. Kui tegemist on inimesega, jätkatakse kodulehe näitamist. Kui süsteem ei suuda tuvastada, kas tegu on inimese või masinaga, kuvatakse kastike, kuhu kodulehe külastaja saab linnukese panna, tõestamaks, et tegu ei ole robotiga.

Käesolevas juhendis räägime, kuidas Imunify360 sisse/välja lülitada. NT: Kodulehte administreerides võib turvalahendus Sinu tegemisi ekslikult ründena tuvastada ning kuvada ekraanile CAPTCHA.caotcha.png

Turvalahenduse saad tööde ajaks ajutiselt välja lülitada. Selleks on cPanel'is valik "ModSecurity". Pärast tööde lõppu tuleb turvalahendus kindlasti tagasi sisse lülitada, vastasel juhul on koduleht kaitseta ja häkitakse suure tõenäosusega lahti.

 

1.

Selleks, et Imunify360 sisse/välja lülitada leia cPaneli juhtpaneeli valikus    Security.
Vajuta nupule „ModSecurity”.

1.imunifivälja_lülitamine.png 


 

2.

ModSecurity sisse/välja lülitamiseks valitud domeenide jaoks, saad seda teha valikus    “Configure Individual Domains”.
Menüüs “Status” saad üksikult valitud domeenide ModSecurity sisse/välja lülitada.

2.domeenide_valik_et_kinnipanna.png


 

3.

Siin on näidatud, et ModSecurity on edukalt väljalülitatud.

3.1_onnestunudvaljalulitus.png

3.2_onnestunudvaljalulitus.png

Pärast tööde lõppu tuleb turvalahendus kindlasti tagasi sisse lülitada, vastasel juhul on koduleht kaitseta ja häkitakse suure tõenäosusega lahti.