Koli oma domeen WaveCom'i

 

Kui te soovite tuua oma domeen üle meile, peate esmalt saama domeeni EPP/autoriseerimis koodi praeguselt domeeni registripidajalt.
Siin on mõned tugiartiklid populaarsetelt registripidajatelt.

Kuna registripidajaid on palju, ei jõua me kõiki ära nimetada, peaks protsess olema enamjaolt sarnane. Kui Teil ei õnnestu koodi kätte saada, pöörduge oma registripidaja klienditoe poole.

 

1.

Sisene iseteenindusse.

 

2.

Valige vasakust menüüst "Telli" ning "Domeenid". Valige "Domeeni ületoomine" ja sisestage oma domeeni nimi. Teie domeen peaks kohe alla tulema. Vajutage tulnud domeeni "Ülekanne" nupule.

WDBVwcD68e.png

 

3.

Sisestage oma domeeni EPP kood, valige soovitud arveldusperiood ning vajadusel riik, kui antud domeenilaiendil on seda vaja.  .ee domeenidel on ette toodud eraldi hoiatus. Teil on valik kasutada edasi olemasolevaid nimeservereid või minna üle WaveCom omadele. Te saate lisaks tellida hostingut antud domeeniga. Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage "Jätka" nupule, et tellida.

wwKi0ZsHuw.png

 

4.

Kui Teie valitud domeenilaiendil ei pakuta tasuta ülekannet, siis tuleb Teie kontole arve, mille peaksite ära maksma. See lisaks pikendab Teie domeeni kestvust.

.ee domeeni omanikud: .ee domeeni kolimisel peame kinnitama, et tegemist on esindusõigusliku isikuga. Selleks peate täitma avalduse pärast tellimuse sisestamist ning digiallkirjastama. Meie klienditugi on valmis Teid sellega aitama.