MS Outlook e-posti seadistamine

 

1.

MS Outlook'i uue maili konto lisamiseks vajutage esmalt nupule "File"

outlook seadistamine

 

 

2.

Avanenud aknas vajutage nupule "+ Add Account".

outlook seadistamine

 

 

3.

 Konto lisamisel saate    “Advanced options” alt valida, kas soovite konto üles seada manuaalselt või automaatselt ja vajutage "Connect".    Manuaalse soovi korral saate muuta rohkem sätteid. 

NB Kui automaatne seaditus ebaõnnestub tuleb kasutada manuaalset

outlook sätted

 

 

4.

Valige aplikatsiooniks "IMAP" ja saate seadistada IMAP seadeid. Allpool on toodud Wavecom-i poolsed õiged sätted. Teenust saab kasutada üksnes turvaliste TLS/SSL protokollide kaudu mis toimivad portidel 993    IMAP ja 995 POP Ka väljuv server kasutab ainult turvalist TLS/SSL protokolli ja porti 465 ning autendib kasutades siseneva meili kasutajatunnuseid.

outlook setupoutlook sätted

Kui ühenduse loomine serveriga ebaõnnestub, peaksite proovima nimetada meiliserveriks meie serveri põhinime, mis on nähtaval cpaneli keskkonna veebisaidil. Selleks võiks olla web1.wavecom.ee, web2.wavecom.ee jne.

 

4.

Automaatse seadistuse puhul ärge linnukest pange ja vajutage "Connect". Sisestage enda e-posti konto loomisel kasutatud parool. Edasi liikumiseks vajutage nupule "Sign in".

outlook seadistamine

 

 

5.

Valige, kui pikalt minevikku tagasi soovite enda e-poste alla laadida. Edasi liikumiseks vajutage "Next".

outlook seadistamine

 

 

6.

Toimub automaatne e-posti seadete leidmine.  E-posti aadressi lisamine lõppes edukalt. Sulgege aken vajutades nupule "Done".     

outlook seadistamine

 

 

7.

Uus e-posti aadress on Outlook'i lisatud ning  saate seda koheselt kasutama asuda.

outlook seadistamine