OVA/OVF ja ISO kataloogid


Pakume  virtuaalmasinate loomiseks   Centos6, Centos7, Ubuntu 16, Windows 2012R2 ning Windows2016 paigaldusmalle millele lisaks on meil kollektsioon erinevatest ISO paigaldusmeediatest. Samas on alati võimalus luua oma katalooge ning laadida sinna üles kas OVA/OVF või ISO faile.

Paljud tarkvara tootjad pakuvad juba eelseadistatud ovf/ova formaadis konteinereid mida saate   laadida üles ning hakata kasutama ilma  operatsioonisüsteemi paigalduseta. Samamoodi saab olemas olevaid virtuaalmasinaid exportida samasse OVA/OVF formaati nii VMware kui Citrix XenServer platvormidel. Samuti on palju erinevaid süsteeme võimalik paigaldada iso meedia abil mida kindlasti meie Public kataloogis ei leidu.

VMware vCloud süsteemis on võimalik luua oma  OVA/OVF ja ISO katalooge mida kasutada virtuaalmasinate loomisel või hiljem lisada cd draivina.
Kataloogide haldus on kõige lihtsam kasutades uut VMware vCloud html5 portaali.

Üleval vasakust menüüst ava valik Libraries

libraries

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kõigepealt tuleb luua kataloog. Kindlasti valige võimalus "Pre provision on specific storage policy" ning määrake asukohaks MLSAS storage policy.
Vastasel korral kasutatakse kiiret ja kallimat SSD policityt

kataloog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peale   OVF/OVA faili lisamist saad selle paigaldada vastavalt juhendile    https://www.wavecom.ee/vmware-virtuaalmasin-mallist

 

 

 

 

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email