fbpx Блог | WaveCom

Blogi

Blogi

Двухэтапная аутентификация

28.01.2019

Blogi

Встроенный терминал SSH и графический интерфейс Git

Kõikides meie veebimajuse pakettides, mis toetavad SSH ühenduse loomist on nüüdsest võimalik kasutada sisse ehitatud SSH konsooli. Võid unustada sisse logimiseks vajalike võtmepaaride loomise ning terminali emulaatorid nagu PUTTY. Piisab ühest nupuvajutusest ja täisfunktsionaalne terminali aken (olemas ka näiteks copy/paste tugi) hüppab lahti ja on valmis sinu käsklusi vastu võtma.

Samuti lisasime graafilise Git kasutajaliidese Gitweb. Gitweb võimaldab sirvida oma hoidlaid (repository), vaadata failide sisu ja logisid - seda kõike lihtsa kasutajaliidese vahendusel.

Blogi

Резервные копии с использованием JetBackup

Tänapäeval, kui enamus meie andmetest on digitaalsed, on usaldusväärsed, automaatsed ja turvalised varukoopiad hädavajalikud. Vajad kindlat lahendust, et varundada oma andmed, juhuks kui midagi valesti läheb – ja alati on midagi, mis valesti läheb, eks? On see siis paha kood, ebaõnnestunud värskendused, kurjad häkkerid või rikutud andmed – algse seisu taastamiseks vajad varukoopiaid.

Enam ei pea meie tehnikud Sinu andmeid taastama, saad seda kerge vaevaga ise teha – terve konto, failid, kaustad, andmebaasid  ja palju muud! Kõik WaveCom’i kliendid saavad cPanel'i kaudu edukalt varukoopiad luua ja taastada, kasutades selleks JetBackup’i.

Blogi

PHP версия 7.2.

Veebimajutuse teenusele on lisatud uusim PHP version 7.2. Soovitame kõikidel uus versioon võimalusel ka kasutusele võtta. Nimelt on PHP 7.2 eelkäijast umbes 13% kiirem. Versioonist 5.6 on uus versioon aga üle kahe korra kiirem.

Samuti on versioonis 7.2 mitu turvalisust tõstvat uuendust. Lisati Libsodium krüpto teek, mis teeb PHP keelest esimese programmeerimis keele, kus modernne krüptograafia on standard teekide hulgas. Uus Argon 2 paroolide räsimise (hashing) algoritm muudab aga paroolide lahti murdmise oluliselt aeganõudvamaks.

Blogi

Другие говорят - мы делаем!

Sel ajal kui teised räägivad turvalisuse tõstmisest, juurutasime meie ainsana eesti turul uudse automaatika, mis tunneb ära kodulehe sisuhaldussüsteemi ja moodulid ning uuendab neid pidevalt viimasele versioonile. See lahendab ühe suurema probleemi tänapäeva veebimajutuse maailmas — pideva häkkimise uuendamata sisuhaldussüsteemidesse (näiteks WordPress ja Joomla).

Blogi

Вероятно, самая быстрая и безопасная услуга хостинга в Эстонии

Tänaseks oleme kapitaalselt  uuendanud oma veebimajutuse serverite riistvara ja võimekust. 
Kasutame võimsaid HP BL460 G10 servereid koos high end Gold 6126  protsessorite ning 256 GB muutmäluga. 

Адрес: Endla 16, Tallinn 10142, EestiТелефон: (+372) 685 0000@email