fbpx Juhtkonnas toimus oluline muudatus - omanikeringi lisandus Andres Kukk | WaveCom

Juhtkonnas toimus oluline muudatus - omanikeringi lisandus Andres Kukk

speed2019 aasta alguses toimus AS WaveCom´i omanikeringis muutus – uueks omanikuks koos Kristian Liivakuga sai Andres Kukk.

Andres omab rohkem kui 25 aastat kogemust ettevõtjana, juhi ning investorina tehnoloogiasektoris. Ta on olnud Helmes AS partner üle kahe dekaadi ja vastutanud Helmeses nii korporatiivkliendi infrastruktuuri kui ka ärikriitiliste e-tervise infosüsteemide lahenduste eest. Andres oma pikaajaliste kogemustega ja oskustega keskendub edaspidi AS WaveCom’i äri arendusele ja turundusele. Pikaaegne tegevjuht ja asutaja Kristian Liivak jätkab AS WaveCom’i igapäevast juhtimist ning uute innovatiivsete tehniliste lahenduste väljatöötamist. Mõlemad omanikud kuuluvad edaspidi ettevõtte juhatusse.

Uuest aastast kuuluvad WaveCom AS nõukogusse Janno  Oja,  Lenno Oja, Ove Muuk ja Indrek Jürgenson.

Janno Oja on olnud 15 aastat tegevjuht ja partner Excellent Business Solutions Eesti AS’is, kes on Hansaworld ERP äritarkvara ainus esindaja Eestis. Hetkel juhib Janno Excellent Business Solutions Eesti AS’i nõukogu tööd.

Lenno Oja on Excellent Business Solutions Eesti ASi tegevjuht. Eelnevalt on Lenno viisteist aastat töötanud Nordea pangas ja olnud korporatiivklientide ärivaldkonnas suurklientide segmendijuht. Varasemalt töötas Lenno ka SEB pangas.

Indrek Jürgensonil on rohkem kui 20 aastat kogemust nii juhtimise kui ka IT poole pealt. Täna on Indrek aktiivselt tegutsemas Cleveroni (robootiliste pakiautomaatide innovatsiooniliider) tarkvara arendusjuhi positsioonil. Eelnevalt olnud Olympic Entertainment Group IT arendus- ja tegevjuht.

Ove Muuk on pikaajalise rahvusvahelise äriarenduse ja tehnoloogiaprotsesside kogemusega juht. Ta on juhtinud erinevaid finantsteenuste ning toote- ja äriarenduse üksuseid SEB Grupis, telekommunikatsiooni arvelduste ja IT divisjoni Tele2 Eestis ning partnerina tarkvaraarenduse ja operatsioonide üksust AS-s Helmes.

Muudatused on tingitud AS WaveCom’i kiirest arengust ja kasvust, mis nõuab ka uuenenud juhtimismudelit. Lähiajal plaanib AS WaveCom turuosa suurendamist, seniste teenuste jätkuvat arendust ning uute innovaatiliste teenuste turule toomist. Eelkõige keskendutakse nõudlike IT ja tehnoloogia ettevõtete teenindamisele. Ettevõtte visiooniks on olla maailmatasemel, innovaatiline ja kõrgeima võimaliku kliendirahuloluga serveriteenuste pakkuja.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email