fbpx Majutame koos Excellendiga Eesti firmade koorekihi raamatupidamist | WaveCom

Majutame koos Excellendiga Eesti firmade koorekihi raamatupidamist

speed

Excellent Business Solutions Eesti AS on pilvepõhiste äritarkvarade Standard Books ja Standard ERP arendaja ja HansaWordi ainuesindaja Eestis.

Enam kui 15 aasta jooksul on Excellent loonud lahendusi rohkem kui 20 000 Eesti ettevõttele, et igapäevane finantside juhtimine koos raamatupidamise, palgaarvestuse, kliendihalduse, müügihalduse, logistika, ärianalüüsi ja teiste funktsioonidega oleks mugavalt ja korrektselt lahendatud. Aktiivsemalt hakati kliente pilveteenusele tooma 2015 aastast ning tänaseks on pea kõikide ettevõtete andmed pilves.

Excellenti serveriparki majutab AS WaveCom. Excellent kasutab tuhandete Standard Booksi ja ERPi kasutajate virtuaalserverite turvaliseks majutuseks Wavecomi privaatpilve teenust, mille raames paiknevad erinevates serverikeskustes kõrgkäideldavad klastersüsteemid. Samuti on Excellent valinud tugiliini parima klienditeeninduse tagamiseks WaveComi VoIP kõnekeskuse.

Excellenti partneri Janno Oja sõnul, peab kliendil olema alati kiire ligipääs oma andmebaasile ning aruannetele. Varukoopiaid peab saama teha automaatselt ja igal ööl. Kliendid ei peaks muretsema kõvaketta täitumise või riistvara vananemise pärast. Andmed peavad alati olema turvaliselt kaitstud ja varundatud. “Seepärast valisime oma serverite majutamiseks WaveCom’i uhiuue, ülikõrgetele nõutele vastava andmekeskuse” – sõnas Oja.

„Meie klientide andmete turvalisus ja kõrgkäideldavus on meile esmatähtis, tugiliini kiirus ja kvaliteet alati oluline. Wavecom AS puhul hindame eelkõige hoolsat rätsepatööd meie vajaduste täpsel kaardistamisel ja vastavate süsteemide loomisel, mis tagab turvalisuse, kõrgkäideldavuse ja kiire ning kvaliteetse ühenduse nii pilveteenuse kui ka kõnekeskuse jaoks. Kiire reageerimine on selles äris iseenesestmõistetav, aga positiivselt üllatunud oleme Wavecomi proaktiivse, hooliva suhtumise ja personaalse hinnakujunduse üle.“

speed

Samuti on rahul Excellenti pilveteenuse juht Dmitri Volhonski ning süsteemiarhitekt Pavel Hmeljov, kes mõlemad kinnitavad, et Excellenti kliendid võivad öösiti rahulikult magada, nende andmed on luku taga ning ei saa kuhugi kaduda ka kõige suurema õnnetuse korral. Andmeid varundatakse, mis tähendab Excellenti kliendi jaoks, et alati on olemas varukoopiad.

Excellent saadab igal aastal välja ka soovitusindeksi küsitluse ning tulemused näitavad, et kõige rahulolevamad on just pilveteenuse kliendid, kuna muredele saadakse kiiremini lahendus, kui andmed asuvad pilves, mille läbi hoiatakse aega kokku ning tulemus on efektiivsem.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email