Meie veebimajutuses uuenevad kodulehed ise

update

Kui Sa pole viimase kvartali jooksul kordagi oma kodulehte uuendanud, on Sul suur oht sattuda häkkerite ohvriks. WaveComi uus lahendus tuleb Sulle appi.

Oleme juurutanud uudse süsteemi, mis tunneb ära kodulehe sisuhaldussüsteemi ja moodulid ning võimaldab need automaatselt viimasele versioonile uuendada. See lahendab ühe suurema probleemi tänapäeva veebimajutuse maailmas — pideva häkkimise uuendamata sisuhaldussüsteemidesse (näiteks WordPress ja Joomla).

Häkkimise vältimiseks tuleks kodulehti soovitavalt igas kvartalis uuendada. Paraku pole see enamikule kodulehe omanikele jõukohane. Pidevad rünnakud uuendamata kodulehtede süsteemidele mõjutavad meie teenuse head toimimist.

Soovides parandada teenuse kvaliteeti ja tulla vastu paljude klientide soovidele, oleme saanud valmis lahenduse, mis kohe pärast turvapaikade ja uute sisuhaldussüsteemide versioonide väljalaskmist need kodulehtedele lisavad. Peale WordPress'i, Joomla, Magento ja OpenCart'i on toetatud veel sajad erinevad PHP tarkvarad.

Kui kodulehe arendaja on pidanud kinni kodulehe loomise parimatest tavadest, peaks uuendamise protsess lõppema edukalt. Uuendamise järgselt saadetakse ka vastavasisuline e-kiri. Kuna ükski automaatne süsteem ei ole ideaalne, tuleks kodulehe funktsionaalsust kindlasti pärast uuendamist testida. Kui midagi on läinud valesti, saab endise versiooni mõne klikiga taastada.

Alates 20. septembrist lülitame sisse kõigi enamlevinud sisuhaldussüsteemidel põhinevate kodulehtede automaatse uuendamise. Kui kliendil ei ole soovi seda funktsiooni kasutada, tuleks see iseteenindusest välja lülitada.

Uuendada pole võimalik nn. rätsepatööna tehtud lahendusi või väga vanu versioone, näiteks Joomla 1.5-1.7

1. novembrist muudame vaikimisi kasutusel oleva PHP versiooni PHP 7.1 peale. Võrreldes vanemate PHP versioonidega hakkab koduleht kuni kaks korda kiiremini tööle. Kui uuema PHP versiooniga esineb probleeme, saab halduskeskkonnas võtta lihtsa vaevaga kasutusele vanema PHP versiooni.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email