Mida toob lähitulevik?

speed

2019 saab olema äri arenduse aasta. Eelkõige keskendume nõudlike IT ja tehnoloogiaettevõtete teenindamisele.

Kindlasti tuleb muudatusi personali hulgas ning lisandub ka uusi töötajaid. Tähtsal kohal on koolitused ja uute oskuste omandamine.

Suurt rõhku paneme oma teenuste arendusele. I kvartali teisel poolel muutuvad nutikamaks ja veel paremini hallatavamaks kõik meie tähtsamad teenused. Kõike saab juhtida nutitelefonis. Juba jaanuaris lisame kliendiportaali serverimajutuse ja privaatserveri platvormi monitooringu ning automaatteavitused.

Veebimajutuses jõuab uuele tasemele sisuhaldusplatvormide automaatuuendus. Koostöös turvatarkvaraga suletakse ohutult augud, mida võidakse väärkasutada pahalaste poolt.

Alustame regulaarsete kasulike õpetuste ja uute arenduste kirjelduste saatmist meie erinevate teenuste kohta. Veebimajutuse ja VMWare vCloudi esimene selline uudiskiri ilmub juba veebruari algul. 

Alustame serverite ja pilvetaristu haldusteenuse pakkumisega. Seni olid meie haldusteenused saadaval ainult mõnele üksikule võtmekliendile. Jaanuarist pakume neid kõigile. Aastatega on kasvanud meie kogemustepagas. Protsesside automatiseerimine on kaotanud käsitöö. See omakorda võimaldab pakkuda kvaliteetset ning sisukat teenust äärmiselt konkurentsivõimelise hinnaga. Pakume haldust nii üksikule virtuaal- või füüsilisele serverile kui ka keerukale VMware/XenServer taristule. Lisaks pakume meie juures majutatud riistvara hooldust. Meie spetsialist ja varuosa on serverist minuti kaugusel - ennekuulmatu kiirus Eesti turul.

Meie teenus eristub paljude teiste seast proaktiivse ülesehituse poolest. Teenused sisaldavad kolme ülitähtsa komponendi Securing, Tweaking and Hardening juurutust.

Meie jälgimisautomaatika lahendab ise enamlevinud probleemid. Kui monitooring tuvastab kõrvalekaldeid, käivitatakse workflow, mis rakendab etteantud meetmed probleemi lahendamiseks. See kõik võimaldab meil keskenduda arendusele, mitte raisata väärtuslikku inimressurssi igapäevaste toimingute teostamisele. Uued meetmed ning võimalused lisanduvad teenusele iganädalaselt. Ka meie kliendid saavad ligipääsu halduskeskonnale ja teavitustele. Meie monitooringul on lisaks võimekus teavitada suurematest probleemidest häälesüntesaatorit kasutava roboti abil.

Meie visiooniks on olla maailmatasemel, innovaatiline ja kõrgeima võimaliku kliendirahuloluga serveriteenuste pakkuja. Jätkame püüdlemist selle eesmärgi poole.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email