fbpx Oluline teave AS WaveCom töökorralduse kohta | WaveCom

Oluline teave AS WaveCom töökorralduse kohta

support

Hea koostööpartner!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis vähemalt järgmiseks kaheks nädalaks oleme üle läinud kaugtööle. Serverikeskuses on igapäevaselt kohal insener, kes lahendab võimalikke probleeme. Serverikeskuse külastused on hetkel peatatud ning vajadusel aitame murede lahendamisega ise. Tagame jätkuvalt, et teenuste ja kogu serverikeskuse töö sujuks tõrgeteta.

Lisateavet kõikide meie toodete ja teenuste kohta leiate kodulehelt www.wavecom.ee, kirjutage meie e-posti aadressile @email või helistage klienditoe telefonile +372 685 0000. Meie klienditeenindus töötab tavapäraselt.  Kõik meie olulised kontaktid leiate https://www.wavecom.ee/kontakt

Teavitame teid koheselt, kui taastame tavapärase töökorralduse.

Soovime kõigile raudset tervist ja kõikide ettevaatusabinõude rakendamist, et saaksime üheskoos tekkinud olukorra kiiresti seljatada. Üritame käituda vastutustundlikult!

Kutsume kliente üles tähelepanelikkusele, sest tavapärasest keerulisemal ajal võib suureneda ka erinevate pettuskatsete hulk. Oluline on teha vahet saadetud infol! Vältige failide alla laadimist või veenduge, et need on turvalisest allikast. Küsimuste tekkimisel palun võtke meiega ühendust.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email