fbpx Pilveteenuste lepingute maht viiekordistus | WaveCom

Pilveteenuste lepingute maht viiekordistus

pilveteenused

Koroonakriisi tõttu globaalselt üleöö kasvanud nõudlus serveri- ja pilveteenuste järele ei jätnud puutumata ka Eesti ettevõtteid.  AS WaveComi pilveteenuste lepingute maht kasvas Eestis aasta teises pooles ligi viis korda.
Meie pakutava innovatiivse ja kõrgkäideldava pilveteenuse VMware vCloud tarkvaralise andmekeskuse platvormil kasutajate arv kasvas tehnoloogiaettevõtete segmendis aasta teises pooles ca 500%.


Ettevõtte võtmeklientide arv kasvas 50% ning selle tõusu esmaseks tõukeks oli eelkõige COVID-19 kriis. Eestis tegutsevate kõrgeimate nõudmistega tehnoloogiaettevõtetel tekkis järsult vajadus üle vaadata enda olemasolevate IT-teenuste turvalisus, efektiivsus ja hinnastus.


COVID-19 kriis muutis paljudele enesestmõistetavaks selle, et tehnoloogia on imbunud peaaegu kõikidesse eluvaldkondadesse ja toodab igapäevaselt üha rohkem andmeid, mida tuleb töödelda ja säilitada selleks loodud turvalises ning optimeeritud andmekeskuses. Kindlasti aitasid lepingute mahu kasvule kaasa võimas VMware vCloud platvorm, 2020. aastal Baltimaades eksklusiivselt omandatud VMware Cloud Verified akrediteering ning edukalt uuendatud infoturbe ja käideldavuse ISO 27001 sertifikaat.


Valdav enamus uutest klientidest jõudis meieni läbi just eelnimetatud kaalutlusprotsessi. Ootame järgmiseks aastaks pilveteenuste mahu kolmekordset tõusu eelkõige tänu sellele, et toome turule DevOps inimeste lemmikteenuse VMware Tanzu Kubernetes klastrid ja juurutame Eestis unikaalse ISO 27017 pilveteenuste infoturbe standardi.

 

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email