Teie e-kirjad jõuavad kindlamini kohale

Alates 20. septembrist aktiveerib WaveCom kõigile oma klientidele vaikimisi DKIM ja SPF kirjed, mis aitavad Teie e-kirjadel kindlamini adressaadini jõuda.

Kõik meiliteenuste pakkujad võitlevad rämpsposti vastu. Kasutatakse erinevat tehnoloogiat ja meetodeid. Viimasel ajal on suurte teenusepakkujate nagu Hotmaili ja Gmaili e-kirjade nõudmised muutunud. Nõutud on SPF-i ja DKIM-i tehnoloogia kasutamine, muidu võivad saadetud kirjad sattuda rämpsposti hulka.

SPF (Sender Policy Framework) ehk saatjapoliitika raamistik on domeeni nimeserverisse lisatav TXT‑kirje, millega määratakse serverid, millelt tohib kindla domeeni kirju välja saata.

DKIM võimaldab lisada e-kirjale digitaalse allkirja, mille alusel saab vastuvõtja kontrollida saatja õigust domeeni nimel kirju saata.

Kumbki tehnoloogia pole vaikimisi sisse lülitatud, kuid WaveComi kliendil on võimalus neid cPaneli vahendusel sisse lülitada. Et parandada klientide kirjade kohalejõudmist, otsustasime kõigil kasutajatel SPF-i ja DKIM-i vaikimisi sisse lülitada alates 20. septembrist.

Soovi korral saab need välja lülitada cPaneli valiku „Authentication“ alt.

Soovitame kirju saates kasutada ainult WaveComi SMTP serverit. Kasutades interneti teenusepakkuja meiliserverit, võib SPF-i tehnoloogia tõttu esineda probleeme kirjade kohaletoimetamisel.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email