Uus teenus - IP kõnekeskus

Meil on hea meel teatada, et pakume IP kõnekeskuse teenust. Kõnekeskuse teenus on mõeldud ettevõttele, kus on kasutusel viis või enam telefoninumbrit. Tegemist on kaasaegse, kõrgekvaliteedilise IP-telefoni keskjaama teenusega pilves. Kogu riist- ja tarkvaraline lahendus paikneb meie pilveplatvormil.

Pakume teenust soodsaima hinnaga Eesti turul. Kui sarnase funktsionaalsusega kommertslahendused maksavad keskmise suurusega ettevõttele tuhandeid eurosid, siis meie teenuse hinnad algavad 25€ kuus. 

Teenusest võidavad enim üle Eesti paiknevad ning rahvusvahelised ettevõtted. Kõnekeskuses liidetakse harukontorite telefoniside ühte kõnekeskusse, mis võimaldab pakkuda integreeritud klienditeenindust ning millel puuduvad omavahel helistades igasugused kulud.

Tasudes teenuse eest terve aasta korraga, saate ühe kuu tasuta. Esimene kuu pakume kõikide pakettidega tasuta konsultatioone ja tuge süsteemi startimiseks.

Paketis sisaldub XEN tehnoloogial toimiv kõrgkäideldava pilveserveri ja kõnekeskuse tarkvara tasu. Teenus toimib VOIP lauatelefonidega või arvuti ja nutitelefonidega (iOS, Android, Windows).

Täpsemat infot teenuse kohta saab siit: https://www.wavecom.ee/ip-konekeskus

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee