Veebimajutuse uudised ning uuendused

speedMeie jaoks on olulisel kohal kvaliteetse teenuse pakkumine. Sellepärast oleme alati investeerinud tootearendusse ning otsinud erinevaid lahendusi, muutmaks Wavecom’i veebimajutuse teenuseid veelgi paremaks. Suve jooksul viisime sisse mitmed uuendused, mis pakuvad meie klientidele veelgi rohkem võimalusi.

Integreeritud SSH terminal ja graafiline Git kasutajaliides

Kõikides meie veebimajutuse pakettides, mis toetavad SSH ühenduse loomist on nüüdsest võimalik kasutada sisse ehitatud SSH konsooli. Samuti lisasime graafilise Git kasutajaliidese Gitweb. Gitweb võimaldab sirvida oma hoidlaid (repository), vaadata failide sisu ja logisid - seda kõike lihtsa kasutajaliidese vahendusel.

Loe edasi meie blogist.

Varukoopiad JetBackup'i abil

Tänapäeval, kui enamus meie andmetest on digitaalsed, on usaldusväärsed, automaatsed ja turvalised varukoopiad hädavajalikud. Vajad kindlat lahendust, et varundada oma andmed, juhuks kui midagi valesti läheb – ja alati on midagi, mis valesti läheb, eks? On see siis paha kood, ebaõnnestunud värskendused, kurjad häkkerid või rikutud andmed – algse seisu taastamiseks vajad varukoopiaid.

Enam ei pea meie tehnikud Sinu andmeid taastama, saad seda kerge vaevaga ise teha – terve konto, failid, kaustad, andmebaasid ja palju muud! Kõik WaveCom’i kliendid saavad cPanel'i kaudu edukalt varukoopiad luua ja taastada, kasutades selleks JetBackup’i.

Loe edasi meie blogist.

PHP version 7.2.

Veebimajutuse teenusele on lisatud uusim PHP version 7.2. Soovitame kõikidel uus versioon võimalusel ka kasutusele võtta. Nimelt on PHP 7.2 eelkäijast umbes 13% kiirem. Versioonist 5.6 on uus versioon aga üle kahe korra kiirem.

Samuti on versioonis 7.2 mitu turvalisust tõstvat uuendust. Lisati Libsodium krüpto teek, mis teeb PHP keelest esimese programmeerimis keele, kus modernne krüptograafia on standard teekide hulgas. Uus Argon 2 paroolide räsimise (hashing) algoritm muudab aga paroolide lahti murdmise oluliselt aeganõudvamaks.

Loe edasi meie blogist.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email