fbpx WaveCom’ist sai Baltikumis esimene VMware Cloud Verified partner | WaveCom

WaveCom’ist sai Baltikumis esimene VMware Cloud Verified partner

vmware cloud verified

4505 VMware ülemaailmsetest teenuspartneritest 138 on VMware Cloud Verified tunnustusega, kellest valdav enamus on globaalsed ettevõtted nagu IBM, Microsoft (AZURE), Amazon (AWS), GOOGLE jne. Baltikumis on WaveCom ainuke VMware Cloud Verified partner. VMware vCloud päästab ettevõtte enda füüsilise keskkonna loomisest. Kui on vaja kiiret, stabiilset, reaalajas skaleeritavat, turvalist, kõrgkäideldavat ja nutikat virtuaalset serverilahendust, on lahenduseks VMware vCloudi platvorm.

Cloud Verified akrediteering  annab klientidele kindluse, et WaveCom pakub VMware Cloud infrastruktuuril põhinevat pilveteenust, mis vastab parimatele tavadele. Cloud Verified partnerteenuste kaudu saavad kliendid juurdepääsu kõigile VMware Cloud infrastruktuuri võimalustele nagu vSphere 7, vSAN, NSX-T, Cloud Availability ja Director. Mis võimaldavad organisatsioonidel veelgi lihtsamalt üle minna pilvelahendustele ja sujuvamalt hallata enda töövooge.

“VMware Cloud Verified staatuse saavutamine on oluliseks strateegiliseks verstapostiks WaveCom´ile, sest me oleme Balti riikides esimesed ja Põhjamaades neljandad,” kommenteerib WaveCom AS-i tegevjuht Kristian Liivak. “See näitab ka meie vankumatut pühendumust oma klientide ja partnerite ees pakkuda kõrgtehnoloogilisi, turvalisi ja nõuetele vastavaid pilveteenuseid, mis on ehitatud valdkonna ühe juhtivama ja üldlevinumale VMware platvormile.”

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email