WaveCom´le omistati kõrgeim krediidireiting AAA

speedTänavu hindas Creditinfo Eesti AS Wavecomi reitingu esmakordselt suurepäraseks (AAA), mis on kõrgeim hinnang. Oleme tänaseks edukalt tegutsenud juba 17 aastat ning selline tunnustus kindlasti motiveerib jätkata tegevust sama kõrgel tasemel ka tulevikus.


Creditinfo Reiting on ettevõttele antav koondhinne, mis võtab arvesse maksekäitumist ning  majandus- ja finantsnäitajaid. Paljude suhtarvude põhjaliku analüüsi ja mitme aasta finantsandmete kõrvutamisega saab 98% tõenäosusega prognoosida ettevõtte käitumist tulevikus. Näiteks parimate klasside AAA või AA reitinguga ettevõtetest võib ainult üks tuhandest sattuda järgmise aasta jooksul makseraskustesse.


Eduka Eesti Ettevõtte tunnistusega tunnustab Creditinfo Eesti AS juba üle kümne aasta tublisid Eesti ettevõtjaid, kelle majanduslik seisukord on suurepärane (reiting AAA), väga hea (reiting AA) või hea (reiting A).


Kõrge reitinguga seotud Eduka Eesti Ettevõtte tunnistus on tugeva ettevõtte tunnus, mille puhul võib kindel olla, et tegemist on usaldusväärse koostööpartneriga, kes suudab edukalt majandada ja täita oma finantskohustusi.

AAA-klassi reitinguga ettevõtteid on Eestis vaid 1,5% kõigist registreeritud äriühingutest.

WaveCom As on sideoperaator, kelle eesmärk on pakkuda laias valikus kvaliteetseid ja samas soodsaid serveri-, andmemajutuse- ja telefoniteenuseid nii era- kui ka ärikliendile nii Eestis kui ka välismaal.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email