VMware Cloud

WaveCom’i pilves saab luua täpselt oma ettevõtte vajadustele vastava ajakohase lahenduse – alates ühest virtuaalmasinast kuni suurettevõtte keerulise IT-taristuni, mis on hajutatud erinevates andmekeskustes.

WaveCom´i regionaalse VMware Cloud teenuse eelisteks on lähem asukoht ja seetõttu oluliselt madalam latentsus, kui globaalsel teenusel. Klientide käsutuses on reaalajas meie tehniline tiim.

Hübriidlahendused - väga lihtsalt saab olemasolevaid ja tulevasi töökoormusi sujuvalt teisaldada pilve ja tagasi. Klient saab ise migreerida olemasolevad füüsilised või virtuaalsed serverid  minimaalse ajakuluga uude keskkonda Aitame vajadusel migratsiooni protseduuridega. Microsoft SPLA partnerina pakume ka kõiki nende serveri ja rakenduste litsentse.

 

 

Skaleeritavus

Skaleeritavus

Muuta keskkondade mahtu kiiresti ja efektiivselt ning lisada või eemaldada ressursse mõne klikiga, vastavalt äri nõudmistele

 

 

Käideldavus

Käideldavus

ISO 27001 sertifitseeritud kõrgkäideldav andmekeskus ja teenus aitab vältida planeerimata seisakuid, pakub talitluspidevuse plaani ja kiiret võimekust seda rakendada.

 

 

Kulu

Kulu

Ennustada igakuist kulu ja eemaldada põhitegevusega mitteseotud kulud. Minna kapitalikulult üle  tegevuskuludele. Soodne professionaalne teenus.

 

 

Risk

Risk

Turvalised ja infoturbe standarditele vastavad Eestis asuvad VMware valideeritud teenused, mis on kaetud tugeva SLA ja teenusepakkuja vastutusega.

 

 

 

Paindlikus

Paindlikus ja ühilduvus

Juhtivad virtualiseerimise tööriistad vSphere-i keskkonnas. Teisaldatavad töökoormused pilve ja tagasi. Kliendid kasutavad olemasolevaid tehnilisi oskusi ja tööriistu

 

 

SLA

SLA

Tunneme oma võtmekliendi vajadusi ja võtame vastutuse, pakkudes asjakohaseid SLA tingimusi ja otsesuhtlust meie ekspertidega reaalajas ning 24x7.

WaveCom on VMware pikaajaline advanced level partner virtualiseeritud teenuste pakkumisel  ja VMware Cloud verified ja Disaster Recovery as a Service akrediteeritud teenusepakkuja, kelle pilv pakub kõiki VMware tarkvaralise andmekeskuse piiramatuid võimalusi sh VMware NSX-T, Cloud Availability ja Cloud Director haldusliides. Kaetud on enamik ettevõtete vajadustest nagu IaaS, Hybrid Cloud, DRaaS ja Backup.

Loe kogu platvormi kohta

 

Kutsume kõiki proovima meie pilveserveri teenust, pakkudes kuu aega kasutamist tasuta.* Selleks vormista tellimus, kasutades promokoodi WAVECOM-CLOUD

Wavecomi pilves on Sul piiramatult ressursse ja võimalusi.

 

*Teenus on mõeldud ainult tegutsevatele ettevõttele, kes soovivad seda kasutada sihipärselt ja vastavuses meie teenuse osutamise tingimustega.

Enne liitumist, tutvu meie tingimustega siin. WaveCom AS jätab endale õiguse valida kliente ning keelduda teenuse osutamisest juhul, kui tekib kahtlus väärkasutuses.

Pilveteenuse hinnastus

 
Compute CLOUD STANDARD CLOUD ENTERPRISE
Host Server Synergy 460G10 Xeon® Gold 6142 Synergy 460G10 Xeon® Gold 6142
vCPU tuum 6 € 5 €
vRAM GB 6 € 5 €
NVMe 1GBEnterprise level storage up 1M IOPS 4000MB/s read/write 0.20 € 0.15 €
NSX lisad CLOUD STANDARD CLOUD ENTERPRISE
Edge Services Gateway HA 5 € 5 €
Edge Services Gateway lisa IP aadress 1 € 1 €
Veeam Enterprise backup CLOUD STANDARD CLOUD ENTERPRISE
Virtuaalmasina kaitse 15 € 14 €
SSD storage 1GB 0.05 € 0.04 €
Cloud Availability DRaaS CLOUD STANDARD CLOUD ENTERPRISE
Virtuaalmasina kaitse Cloud to Cloud 12,5 € 12,5 €
SSD storage 1GB Cloud to Cloud 0.05 € 0.05 €
Virtuaalmasina kaitse from OnPremises 15 € 15 €
SSD storage 1GB from OnPremises 0.075 € 0.075 €
  CLOUD STANDARD CLOUD ENTERPRISE
Standard tugiKõne E-R 9-17, ticket E-R 9-21, L-P 12-17 + -
VIP tugiStandard + 24/7 skype/slack - +
MiinimumarveAlates neljandast teenuse kasutamise kuust. - 500 €
  Hinnasta ja telli Hinnasta ja telli