VMware Cloud Availability pilvevarundus

Pakume VMware Cloud Availability platvormil Disaster Recovery as a Service (DRaaS) pilvevarundust, mis võimaldab replikeerida ja orkestreeritult taastada oma virtuaalmasinaid ja vAppe:

 • On Premise VMware keskkonnast WaveCom´i pilve
 • WaveCom´i pilvest On Premise keskkonda
 • On Premise VMware lahendus integreerub lihtsalt meie pilveteenusega ja ei nõua erilahendusi
 • Lahendus pakub maksimaalse võimaliku kaitse ja käideldavuse hoides andmeid erinavates asukohtades
 • ISO27001/9001 sertifitseeritud turvaline Eestis paiknev andmekeskus ja teenus
 • Ise kontrollitav ja hallatav teenus koos seadistava RPO / RPO väärtusega alates 1Min
 • Automaatne orkestreeritud avariitaaste nupule vajutusega

 

VMware Cloud Availability on võimas varunduse, replikeerimise, migreerimise ja avariitaaste tööriist. Lisaks WaveCom´i pilve andmekeskuste omavahelisele kaitsele saab Availability abil varundada andmeid pilvest enda vSphere’i platvormile ning enda platvormilt WaveCom´i pilve. Kogu haldust on võimalik reaalajas korraldada isegi nutiseadmes Cloud Director HTML5 keskkonnas, kus toimub ka virtuaalmasinate ja muude pilveteenuste haldus.

Uue VMware Cloud Availability kasutuselevõtt toimub mõne minutiga. Seejärel on kliendil võimalik ühe keskkonna kaudu näha, ühel ekraanil, kõikide oma serverite varundust. Olgu neid üks või viiskümmend. Andmete varundamine replikeerimisega käib ettemääratud automaatsusega. Nutikas replikeerimine liigutab ainult muutunud andmeplokke. Replikeerimine ei kasuta, nagu enamik varunduse tarkvaralahendusi, snapshot’e, mis suurema mahuga serverite kettaid friisivad ning tihtipeale andmebaasides ja rakendustes vigu põhjustavad.

VMware Cloud Availability on hea rohi tarkvara rikete või pahalaste vastu. Kui krüptoviirus tungib ettevõtte andmetesse, saab tagasikerimisnupu abil serverid kerida sinna, kuhu on soov jõuda enne viiruse sissetungi. Seda on kasutaja võimalik teha ise Cloud Director portaalis paari klikiga mõne minuti jooksul.

 

 

Andmed säilivad täpselt nii, nagu klient on määranud, näiteks saab otsida üles andmed, mis on varundatud ka 24 päeva tagasi, olenemata sellest, mis nende andmetega edasi on tehtud. RPO/RTO on alates 1 minutist ehk serveritel on võimalik muutunud plokke replikeerida iga 1 minuti järel, mis tagab erakordse andmete käideldavuse. Kuna maksimaalsed 24 salvestuspunkti saab 1 min RPO puhul väga kiiresti täis, siis on võimalik kasutada korraga kuni viite RPO reeglit ühe taastamisprotsessi üles ehitamisel. Näiteks:

 • 2 salvestuspunkti 1 minutilise vahega - Salvestusperiood: 2 minutit.
 • 8 salvestuspunkti 10 minutilise vahega - Salvestusperiood: 80 minutit.
 • 10 salvestuspunkti 1 tunnise vahega - Salvestusperiood: 10 tundi.
 • 2 salvestuspunkti 3 päevase vahega - Salvestusperiood: 6 päeva.
 • 2 salvestuspunkti 2 kuulise vahega - Salvestusperiood: 4 kuud.

Suuremate probleemide esinemisel saab eelnevalt valmis konfigureerida avariitaaste ja migratsiooniplaanide protokolle, mis käivitab ca 5 minutiga isegi 50 virtuaalmasinat. Peenhäälestada saab isegi virtuaalmasinate ja vApp´de replikatsioonide täitmissättete prioritiseetsust ja järjestust. Olles eelnevalt seadistanud Cloud NSX edge gateway VPN´I on kogu virtuaalne andmekeskus momentaalselt kättesaadav alternatiivses asukohas. Vajadusel saab avariitaaste protokolli testida kasvõi igapäevaselt. Teostatakse ainult taaste simulatsioon ning varundus töötab edasi.

 

 

VMware Cloud Availability hinnastus

 

Cloud Availability On Premises

Cloud Availability On Premises

Automaatne orkestreeritud hädataaste nupulevajutusega

1 VM
15€
SSD
0.075€
Cloud Availability Cloud to Cloud

Cloud Availability Cloud to Cloud

Automaatne orkestreeritud hädataaste nupulevajutusega

1 VM
12,5€
SSD
0.05€

Kui ei leidnud sobivat toodet või tekkis lisaküsimusi