Wavecom – serveriteenuste eksperdid

Wavecom – serveriteenuste eksperdid

Meie missioon on muuta kvaliteetsed serverilahendused Sulle kergesti kättesaadavaks ja taskukohaseks. Wavecomi laiast tootevalikust leiad just Sinu vajadusi arvestava teenuse. Nii era- kui ka ärikliendina, Eestis ja välismaal. Astume ühte jalga tipptehnoloogia uusimate arengutega ja aitame Sul 21. sajandi lahendustega sammu pidada.

Muudame keerulise lihtsaks

Wavecom on loodud selleks, et Sinu ettevõtte jaoks vajalik taristu toimiks igas olukorras tõrgeteta. Sina ei pea olema valdkonna asjatundja – meie oleme. Oskame Sulle oma kogemuste ja oskusteabega abiks olla ka keeruliste lahenduste sisseseadmisel. Soovime alati pakkuda rohkem kui küsid ja hoolitseda selle eest, et meie loodavate telekomi süsteemide abil hoiad oma kulud kontrolli all.

Wavecomi teekond ajas

2001 – rajasime traadita püsiühendusvõrgu
2005 – lisandus VoIP telefoniteenus
2007 – serverite ja sideseadmete majutusteenus
2011 – serverikeskus Tallinnas
2013 – HP Blade Serverite rent/pilveteenused
2014 – veebimajutus ja pilveserverid 2014 – 100% osalus Tantum Group OÜ-s
2015 – TorqHost OÜ omandamine
2016 – IP kõnekeskuse teenus
2017 – Avaliku pilve platvorm
2017 – Edukas Eesti Ettevõte 2017

Tutvu ka meie toreda meeskonnaga

 

kristian.jpg

+372 685 0001
kris@wavecom.ee

Kristian Liivak

tegevjuht, nõukogu esimees

Juba lapsena huvitas Kristianit tehnika, mistõttu oli 90ndate keskel ühes Eesti esimeses sideettevõttes tööle asumine ainus loogiline samm.

Veelgi loogilisem oli mõni aasta hiljem Wavecomi asutamine. Ettevõtte igapäevase tööga on ta tihedalt seotud ka täna.

Lisaks ettevõtte igapäevasele juhtimisele on Kristiani põhitööks strateegiate väjatöötamine ja keerukate tehniliste lahenduste ja teenuste arendus. Kõik ettevõtte tehnilised lahendused on valminud just tema käe all. Ta on mentoriks kõikidele töötajatele.

Salasõna igapäevasest tööhullusest väljarebimiseks on purjetamine ja hobilennundus. Salasõna kasutavad kolleegid ühtepuhku, sest merele võetakse nad tavaliselt kaasa. Kristian on ka ettevõtte jahi kapten.

Kristian on Wavecomi juhtinud aastast 2001.

marika.jpg


 

Marika Pensa

juhatuse liige

Marika õlul on Wavecomis investeeringute juhtimise vastutusrikas ülesanne. Tal pole selle vastu aga mitte midagi, sest just strateegiline mõtlemine ning numbrid panevad Maarika südame kiiremini lööma.

Kui viimased 18 aastat Marika tööelust on möödunud äri valdkonnas, juhtides Eesti suurimat apteegiketti, siis õppinud on ta hoopis slaavi kultuuri, keelt ja kirjandust ning õmblemist.

Ent südames on Marika lihtne maatüdruk, kes armastab käia seenel ja marjul ning teab täpselt, mida saadustega köögis peale hakata.

ranko.jpg

+372 685 0002
ranko@wavecom.ee

Ranko Murumets

müügi ja klienditeeninduse juht

Sarnaselt kolleegidele voolab ka Ranko soontes tehnikahuvi. Arvutite juurde jõudis ta omal käel – nendega mängides, neid lammutades ja neid parandades.

Kuid lisaks arvutitele leiab Ranko kiiresti ühise keele ka inimestega. Seetõttu olemegi usaldanud talle müügi ja klienditeeninduse juhtimise.

Ranko tegeleb lisaks ka veebimajutuse teenuste halduse ja arendusega.

Vabal ajal on Ranko tiimiga purjetamas või tunneb huvi oma teise hobi – ajaloo vastu.

Ranko liitus WaveComi tiimiga aastal 2014.

silver.jpg


 

Silver Kesksaar

finantsjuht

Silver armastab arvude maailma sama palju kui kolleegid tehnikat. Eriti armastab ta seda, kui summad ja korrutised klapivad. Kui Excel näitab errorit, ei puhka Silver enne, kui kord on jalule seatud.

Silver leiab, et kui töö nõuab raamatupidajalikku täpsust, siis vabal ajal võiksid seda tasakaalustada pehmemad harrastused. Aiandus on tema jaoks suurepärane pingemaandaja.

Ent inimesed on Silveri jaoks arvudega vähemalt sama põnevad. Seepärast uurib ta meelsasti psühholoogia alast kirjandust. Kindlasti on sellest kasu ka finantse juhtides!

kaupo.jpg

+372 685 0008
kaupo@wavecom.ee

Kaupo Ehtnurm

võrgu ja serverite insener

Kaupo on meie meeskonna suurim naljamees. Aga lisaks naljale mõistab ta hämmastavalt hästi ka võrku ja serverite hingeelu.

Igapäevaselt tegeleb ta peale klientide nõustamise ka sidevõrgu ja serverite tarkvara halduse ning monitooringuga.

Serverikapist kaugemal skoorib Kaupo võidujanuliselt korvpalliplatsil. Kõlab loogiliselt – sealgi on ju võrk olemas!

Kaupo liitus WaveComi tiimiga aastal 2015.

deniss.jpg

+372 685 0007
deniss@wavecom.ee

Deniss Stepanov

andmekeskuse ja klienditoe insener

IT ja arvutid võitsid Denissi südame juba põhikoolis. Nüüd on unistuste tulevik nutikate masinate ja kolleegide keskel unistuste olevik.

Deniss süveneb põhjalikult kõigesse, mida ta teeb. Aga teha midagi muud? Pigem mitte. Sest IT-s üritab ta olla parimatest parim.

Igapäevaselt tegeleb Deniss peale klientide nõustamise ka datacenteri ja serverite riistvara haldusega ning on domeenide ja võrgu hostmaster.

Denissi huvitavad lisaks autod ja mehhaanika.

Deniss liitus WaveComi tiimiga aastal 2016.

anastassia.jpg

+372 685 0004
anastassia@wavecom.ee

Anastassia Altrov

turundusjuht

Väiksena unistas saada baleriiniks kuid peale balletikooli läks hoopis õigust ja programmeerimist õppima. Juhuse tahtel sattus aga finantssektorisse, kus avastas enda jaoks turundusmaailma.

Wavecom’is saab ta ühendada oma elu kaks kirge – turundus- ja tehnikahuvi ning proovile panna oma loomingulisust IT maailmas. Anastassia vastutab ettevõtte brändi kujundamise ja tuntuse eest.

Vabal ajal tegeleb mööbli restaureerimisega või põgeneb argimuredest teatrisse balletti nautima.

Anastassia liitus WaveComi tiimiga aastal 2018.

deniss.jpg

+372 685 0009
erik@wavecom.ee

Erik Madisson

andmekeskuse ja klienditoe insener

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee