Meist

AS WaveCom on kõrgkäideldavate serveriteenuste pakkuja. Meie missioon on olla usaldusväärseim partner ärisüsteemide majutamisel, tagades turvatunde ärikriitiliste andmete omanikule.

Meie visioon on olla maailmatasemel, parima võimaliku innovatsiooni ja kliendirahuloluga IT-infrastruktuuri majutusteenuste pakkuja.

Andmekeskus

2018. aastal valmis novaatorlik, ainult kvaliteetseid Schneider Electric / APC uue põlvkonna lahendusi kasutav andmekeskus. Andmekeskus on disainitud vastama TIER-3 või rangematele normidele. Andmekeskuse juhtimine ja kriitilised protsessid on automatiseeritud. Meie innovatiivsed lahendused ja kompromissitu kvaliteet tagavad maksimaalse võimaliku käideldavuse.

Infoturve ja vastavus

Ettevõte on alates 2018. aastast rakendanud andmekeskuse käitlemisel ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi. 2019 suvel hindas Bureau Veritas meie andmekeskuse ja teenused vastavaks ISO 27001:2013 infoturbe standardile. Tegeleme oma süsteemide järjepideva arendusega ja oleme edukalt läbinud iga aastased järelauditid. Meie meeskond omab 10 VCP - VMware Certified Proffessional, 2 VCAP - VMware Certified Proffessional ja VCIX - VMware Certified Implementation Expert sertifikaate, mis teeb meist ühe enim sertifitseeritud VMware tiimi Eestis.

Innovatiivsed teenused

Meie majutus- ja pilveteenused on    valmis enamjaolt kohe pärast tellimist. Oleme maailmaturul teenuste halduse mugavuse ja juhtimise valiku poolest esimeste seas. Meie teenustega kaasneb alati proaktiivne haldus ja monitooring.

Paindlik hind ja skaleeritavus

Pakume tippkvaliteedi juures konkurentsivõimelist hinda. Meie kliendid maksavad ainult nende ressursside eest, mida nad reaalselt vajavad ja kasutavad. Serverite või teenuste ressursse saab suurendada või vähendada mugavalt ja operatiivselt. Kliendid ei sõlmi pikaaegset fikseeritud kohustustega lepingut. Meie kauakestvate erilahenduste kasutuskulu väheneb kliendi jaoks ajas või suureneb regulaarselt tehniline võimekus.

Võtmekliendid

Meie võtmeklient on kõrgkäideldavaid IT-teenuseid pakkuv või tarbiv ettevõte kes on tavapäraselt tehnoloogia või finantssektorist. Tunneme oma võtmekliendi vajadusi ja võtame vastutuse, pakkudes asjakohaseid SLA tingimusi. Võtmeklient suhtleb meie ekspertidega reaalajas. Siiani oleme võtmeklientide teeninduses saavutanud parima rahulolu. WaveComi kliendiportfellis on Euroopas, Ameerikas ja Aasias tegutsevad ettevõtted kokku 87st riigist.

WaveComi teekond ajas

2001 - Traadita internet Harjumaal
2005 - VoIP telefoniteenus
2011 - Serverikeskus Tallinnas
2013 - Pilveteenused
2014 - Tantum Group OÜ omandamine
2015 - TorqHost OÜ omandamine
2016 - IP kõnekeskuse teenus
2017 - VMware Cloud  pilveteenus
2018 - Innovatiivne andmekeskus
2018 - ISO9001:2015
2019 - ISO 27001:2013
2020 - VMvare Cloud Verified esimene ja ainuke teenusepakkuja Baltikumis
2021 - VMware Disaster Recovery partner
2022 - Veeam Silver Cloud & Service Provider staatus

 

 

 

WaveCom'i juhtkond

 

 

 

kristian.jpg

+372 685 0001
@email

Kristian Liivak

Tegevjuht, juhatuse liige

Juba lapsena huvitas Kristianit tehnika, mistõttu oli 90ndate keskel ühes Eesti esimeses sideettevõttes tööle asumine ainus loogiline samm.

Veelgi loogilisem oli mõni aasta hiljem Wavecomi asutamine. Ettevõtte igapäevase tööga on ta tihedalt seotud ka täna.

Lisaks ettevõtte igapäevasele juhtimisele on Kristiani põhitööks strateegiate väjatöötamine ja keerukate tehniliste lahenduste ja teenuste arendus. Kõik ettevõtte tehnilised lahendused on valminud just tema käe all. Ta on mentoriks kõikidele töötajatele.

Salasõna igapäevasest tööhullusest väljarebimiseks on purjetamine ja hobilennundus. Salasõna kasutavad kolleegid ühtepuhku, sest merele võetakse nad tavaliselt kaasa. Kristian on ka ettevõtte jahi kapten.

Kristian on Wavecomi juhtinud aastast 2001.

Andres Kukk

Äriarenduse juht, juhatuse liige

Pragmaatilise mõtlemisega Andresel paneb tegelikult silmad särama hoopis inimeste juhtimine. Tema jaoks on oluline väärtuste loomine läbi inimeste ja ettevõtte koostöö arendamise. Andres on olnud tegev eraettevõtluses ja IT sektoris rohkem kui 25 aastat, kuhu jõudis peale paari aastast rakendusmatemaatika tudeerimist Tartu Ülikoolis.

Kuna investeerimine, lugemine ja psühholoogia on tema hobideks, siis WaveCom’is vastutab Andres finantside, äri- ja inimeste arendamise eest. Samuti on ta oma pikaajaliste kogemuste ja oskustega abiks turundusele.

Andrese jaoks on oluline tervislik eluviis. Tohutult energiat saab ta ujudes. Talvel võib teda kohata metsavahelistel suusaradadel. Inspiratsiooni saab ta aga idamaade filosoofiast ning loodusega kooskõlas elamisest.

Andres liitus WaveComi tiimiga aastal 2019.

silver.jpg


 

Silver Kesksaar

Finantsjuht

Silver armastab arvude maailma sama palju kui kolleegid tehnikat. Eriti armastab ta seda, kui summad ja korrutised klapivad. Kui Excel näitab errorit, ei puhka Silver enne, kui kord on jalule seatud.

Silver leiab, et kui töö nõuab raamatupidajalikku täpsust, siis vabal ajal võiksid seda tasakaalustada pehmemad harrastused. Aiandus on tema jaoks suurepärane pingemaandaja.

Ent inimesed on Silveri jaoks arvudega vähemalt sama põnevad. Seepärast uurib ta meelsasti psühholoogia alast kirjandust. Kindlasti on sellest kasu ka finantse juhtides!

anastassia.jpg

+372 5685 0005
@email

Anastassia Altrov

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Väiksena unistas saada baleriiniks kuid peale balletikooli läks hoopis õigust ja programmeerimist õppima. Juhuse tahtel sattus aga finantssektorisse, kus avastas enda jaoks turundusmaailma.

Wavecom’is saab ta ühendada oma elu kaks kirge – turundus- ja tehnikahuvi ning proovile panna oma loomingulisust IT maailmas. Anastassia vastutab ettevõtte brändi kujundamise ja tuntuse eest.

Vabal ajal tegeleb mööbli restaureerimisega või põgeneb argimuredest teatrisse balletti nautima.

Anastassia liitus WaveComi tiimiga aastal 2018.