Uudised

News

Majutame koos Excellendiga Eesti firmade koorekihi raamatupidamist

Ehk lugu sellest, kuidas Excellent viis WaveCom'i abiga suure osa Eesti firmade raamatupidamist pilve.

News

Wavecom avas serveripoe

Meie poole pöörduvad tihti serveri ostusooviga kliendid. Ajaga võivad ettevõtte vajadused kasvada nii suureks, et serveri rent enam pikemas perspektiivis ennast ära ei tasu. Siinkohal oleks õige aeg mõelda serveri ostu peale.

News

Kaheastmeline autentimine

Üha kasvava digitaalse kuritegevusega maailmas võib tavalisest kasutajatunnusest ja paroolist väheseks jääda. Kui majutad meie juures ärikriitilisi lahendusi, soovitame kasutusele võtta kaheastmelise autentimise. Lisaks paroolile küsitakse siis iseteenindusse sisenemisel koodi, mille genereerib Google Authenticator äpp sinu telefonis.

News

Veebimajutuse uudised ning uuendused

Meie jaoks olulisel kohal kvaliteetse teenuse pakkumine. Sellepärast oleme alati investeerinud tootearendusse ning ostinud erinevaid lahendusi, et muuta Wavecom’i veebimajutuse teenuse veelgi paremaks. Suvel oleme ära teinud mitmeid uunedusi, mis pakuvad meie klientidele veelgi rohkem võimalusi.

News

WaveCom'ile väljastati ISO9001:2015 sertifikaat

Juulis 2018 väljastati WaveCom’ile ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaat. Kontrolli ja sertifitseerimise viis läbi Bureau Veritas.

News

Pressiteade: WaveCom avas Tallinnas innovaatilise andmekeskuse

Serveri- ja pilveteenuste osutaja WaveCom AS ehitas Tallinnasse uue andmekeskuse – ehitise, mida ei morjenda elektrikatkestused, kus pole tolmu ja mille turvasüsteem ütleb näotuvastuse ning sõrmeveenide järgi ära, kellega on tegemist.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000@email