Uudised

News

WaveCom´le omistati kõrgeim krediidireiting AAA

Tänavu hindas Creditinfo Eesti AS Wavecomi reitingu esmakordselt suurepäraseks (AAA), mis on kõrgeim hinnang. Oleme tänaseks edukalt tegutsenud juba 17 aastat ning selline tunnustus kindlasti motiveerib jätkata tegevust sama kõrgel tasemel ka tulevikus.

News

Oleme peaaegu täisealised!

Eile täitus meil 17. tegutsemisaasta. 7-ne tegutsemisaasta jooksul oleme palju ära teinud: alustasime 2001 aastal, kui rajasime traadita püsiühendusvõrgu, 2011 – valmis meie esimene serverikeskus Tallinnas. Tänaseks oleme tunnustatud juhtiv serveri- ja pilveteenuste pakkuja.

News

Oleme kolinud!

AS WaveCom uus kontor asub nüüd Endla Ärimajas aadressiga Endla 16. Samal aadressil on valmimas meie uhiuus andmekeskus.

News

Chrome'i veebibrauser hakkab märgistama saite, mis ei kasuta HTTPS-i kui "ei ole turvalised"

Alates 2018. aasta juulist hakkab Chrome veebibrauser eraldi märgistama kodulehti, mis ei kasuta turvasertifikaati. Kui koduleht ei avane üle turvalise HTTPS protokolli, kuvatakse aadressiribale „Not Secure“ e. ebaturvaline.

News

Teised räägivad – meie teeme!

Sel ajal kui teised räägivad turvalisuse tõstmisest, juurutasime meie ainsana eesti turul uudse automaatika, mis tunneb ära kodulehe sisuhaldussüsteemi ja moodulid ning uuendab neid pidevalt viimasele versioonile. See lahendab ühe suurema probleemi tänapäeva veebimajutuse maailmas — pideva häkkimise uuendamata sisuhaldussüsteemidesse (näiteks WordPress ja Joomla).

News

Tõenäoliselt kõige kiirem ja turvalisem veebimajutuse teenus Eestis

Tänaseks oleme kapitaalselt uuendanud oma veebimajutuse serverite riistvara ja võimekust. Kasutame võimsaid HP BL460 G10 servereid koos high end Gold 6126 protsessorite ning 256 GB muutmäluga.

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee