Uudised ja blogi

Uudis

10Gbit kiirusega võrguseadmed

Võtsime kasutusele 10Gbit kiirusega võrguseadmed (10GbE), mis on suur samm edasi seni kasutusel olnud 1Gbit seadmetelt. Meie kolmes erinevas asukohas paiknevad Cisco marsruuterid annavad meie välisühenduse kogukiiruseks 24Gbit ning tagavad meie sidevõrgu katkematu töö. 

Uudis

Kõned mobiilivõrku nüüdsest 40% soodsamad

Kõned mobiilivõrku nüüdsest 40% soodsamad. Pikemad makseperioodid ja ettemaksu võimalus.

Uudis

Uus teenus - IP kõnekeskus

Meil on hea meel teatada, et pakume IP kõnekeskuse teenust. Kõnekeskuse teenus on mõeldud ettevõttele, kus on kasutusel viis või enam telefoninumbrit. Tegemist on kaasaegse, kõrgekvaliteedilise IP-telefoni keskjaama teenusega pilves. Kogu riist- ja tarkvaraline lahendus paikneb meie pilveplatvormil.

Uudis

Uued serverid ja kaasaegsem tarkvaraplatvorm

Võtsime kasutusele uued serverid ja uuendatud kaasaegsema tarkvaraplatvormi teenuste juhtimiseks. Serverid paiknevad ülikiires SSD andmelaos ja kasutavad uudset Centos 7/CloudLinux 7 tarkvaraplatvormi ning teevad kättesaadavaks mitmed uued võimalused.

Uudis

TorqHost pilveteenuste omandamine

WaveCom’il on hea meel teatada, et omandasime TorqHost OÜ pilve- ja privaatserverite tegevusvaldkonna. TorqHost on turul alates 2007. aastast ning omab märkimisväärset kliendiportfelli. Sarnaselt WaveCom'ile pakutakse enamik teenuseid välismaale.

Uudis

Wavecom käivitas IPV6 võrgu

Interneti algusaegadest kasutatud IPv4 aadressid on lõppemas ning 2012 aasta jagas Euroopa IP võrkude koordineerimiskeskus RIPE ipv4 aadress viimasest neile eraldatud võrgublokist. Seetõttu on oodata, et IPv6 kasutusele võtt ja suurem üleminek toimub juba lähimatel aastatel.

Aadress: Kotka 26, Tallinn 11312Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee