Serverikeskus ja sidevõrk

Sinu server asub turvalises hoones

Tuleoht on välistatud: Hoone ehitamisel on kasutatud mittepõlevaid materjale ja see vastab tulekindlusklassile EI60.

Seadmete tööd ei saa häirida: Seinad on varjestatud raadiolainete ja EMP segamiseks.

Kaitstud ka vee eest: Kasutusel on veekindel, ärajooksuga topeltlagi ja vaheseinad. Antistaatilise tõstetud põranda all on vee tuvastuse andurid ning väljavoolu süsteem. Kasutusel on HPE serverikapid.

Elektrikatkestused Sind ei puuduta

Serverikeskusel on dubleeritud toide. Elektrikatkestuse korral käivitub diiselgeneraator. Serverite katkematu töö tagavad võimsad Eaton Powerware UPS seadmed.

Kõikidel kappidel on dubleeritud toide. Ühe toitega seadmetel on toitepaneelid, mis saavad toite kahest erinevast allikast

Jahe ja niiske õhk – just nagu peab

Temperatuur alati 22 +-2 ºC: Täppiskonditsioneerid sundajahutavad andmekeskust tõstetud põranda alt.

Õhuniiskus 50+-5%. Kliimaseadmed tagavad õige õhuniiskuse ning on dubleeritud – kõik toimib ka seadme rikke korral.

Kiire ja kindel side - garanteeritud

Ühenduskiirus on muljet avaldav - 60 Gbit. Serverikeskuses kasutusel olevad kaks Cisco Nexus 5596 lülitussüsteemi on läbi erinevate optiliste kaablite ühendatud meie marsruuteritega, mis asuvad Interneti sõlmpunktides Ädala tn 29 (RIKS) ja Sõle 25 (Linxtelecom). Lisaks  on  serverikeskusel varuühendus   läbi   ülikiire raadiolingi võrgustiku

Sinu riistvara on hooldatud ja alati töökorras

Tõhus rikete tuvastus ja likvideerimine.   Aitame leida kliendi riistvara vead ning kõrvaldame need – teenusega kaasneb igal kuul 1 h tasuta tehniku abi.

Varuosad ei ole kunagi probleem. Omame kümneid aastaid kogemust serveritega ja suurt HPE serverite ja komponentide laovaru. Toetatud on ka brändid nagu Dell, IBM jpt.

Uus andmekeskus

Aprillis valmib meie uus Eesti kaasaegsem ja uuenduslikum andmekeskus - loe lähemalt siit.

Uue keskuse valmimisega soovime oma klientidele pakkuda valdkonna parimat kvaliteeti ja tõeliselt kaasaegset teenust. Tänu senisest suuremale võimekusele saame välja tulla ka uute lisateenustega. Kuigi ees ootab palju muudatusi, jääb üks asi puutumata – seni kehtinud hinnakiri. Soovime oma soodsaid hinnastamise põhimõtteid Teile pakkuda edaspidigi.

Vaata ka pilte meie valmivast andmekeskusest siin.

Wavecomis leiab Sinu server parimate tingimustega kodu!

Aadress: Endla 16, Tallinn 10142Telefon: (+372) 685 0000wavecom@wavecom.ee